LEKCE OLEJOMALBY „OLEJOMALBA s BÁROU“®

 

 ®
„Malovat se naučíte malováním“ Jean-Auguste Dominique Ingres                                                              ENGLISH

OIL termíny kurzu a jednotlivých lekcí Olejomalby s Bárou® najdete zde

Na lekce olejomalby se hlaste mailem ( ingarden@ingarden.cz), ráda Vám termín potvrdím. Těším se na Vás. Bára


Malovali jsme v květnu 2019 plenéry. Tenerife, Playa San Juan. Všem dík a bylo to poetické. Podzimní kurz připravujeme a těšíme se… Bára

 


Zkuste zkusit portrét, začneme technikou barokních nástěnných maleb a na plátně nám vznikne portrét.

 

 

 

Jak na špachtli – najdete zde.

Vyjeli jsme také malovat plenéry – jak to šlo najdete zde.

 

Jednotlivé lekce Olejomalby s Bárou® jsou určeny všem, kdo chtějí začít a seznámit se s touto oblíbenou a unikátní mistrovskou technikou malby.
Pravidelné výukové lekce Olejomalby s Bárou®– kurz je určen pro úplné začátečníky ale i pro pokročilé, kteří se chtějí s olejomalbou více seznámit. Vhodné pro děti od 10 let ,dospělé i seniory. Celý kurz je zakončen výstavou namalovaných obrazů. Výstava bude zahájena slavnostní vernisáží v prostorách centra InGarden Praha. Foto z vernisáže zde.
Plenéry Olejomalby s Bárou® jsou určeny všem, kdo si chtějí užít malování v reálných scenériích. Snažíme se na závěr užít si i vernisáž – video listopad 2017 zde.

prerezentaceolejomalba

Hodnocení účastníků lekcí:

oko

21.2. Paní lektorka byla super, vřele doporučuji! 🙂
21.2.  velmi příjemný přístup lektorky a překvapivý koncový obrázek mé 11 leté dcerky
 5.12. Výborný zážitek, Lektorka naprosto úžasná !!! 🙂 Se vším poradila, pomohla i úplnému začátečníkovi. Bylo by super více těchto nabídek.
29.1.  Byla jsem velmi spokojená, hodina se velmi líbila přístupem. Lektorka i prostředí bylo velmi příjemné.

11.4.  Naprostá spokojenost, 5 hvězdiček je málo, paní byla sympatická, každému se věnovala velmi, velmi důkladně, přítelkyně si vypěstovala novou závislost, úžasné, skvělé, vřele doporučuji.. díky za to 🙂

lekce olejomalby, jak probíhají najdete v albech zdezde
fb_300

Jednotlivé lekce i celý kurz můžete koupit jako dárek – po zaplacení obdržíte dárkový poukaz a obdarovaný si může vybrat sám z nabízených a stále doplňovaných termínů.

OIL termíny kurzu a jednotlivých lekcí Olejomalby s Bárou® najdete zde

Díky našim Jednotlivým lekcím máte jedinečnou možnost zjistit, aniž by jste museli drahé pomůcky na olejomalbu kupovat, jak to s Vaším vztahem k olejovým barvám vůbec je. Malujete podle své předlohy a v rámci  lekce zvládnete základy olejomalby, vytvoříte obrázek a věřte, že když jednou techniku olejomalby zkusíte, zamilujete si ji navždy.
Rozsah jedné lekce jsou 2,5 hodiny (3×45 minut + krátké přestávky) a k dispozici Vám bude: bavlněné, našepsované, na blind rámu vypnuté plátno, barvy, štětce, paleta, terpentýn, olej, závěrečný lak.

V Pravidelných lekcích využijete vlastní základní štetce, plátno a barvy .V kurzu každý účastník maluje podle své předlohy. Stojany,špachtle a speciální štětečky jsou připraveny k zapůjčení, případně je možné si je zakoupit u nás i vč. plátna. Rozsah jedné pravidelné lekce jsou 2 hodiny. Na začátku kurzu rozvrhneme malbu obrazu do jednotlivých výukových hodin – individuální plán výuky. Délka lekcí v kurzu je upravena, tak, aby bylo možné vstřebat informace z teorie, tak si je i v praxi vyzkoušet, dělat si poznámky…Tento typ výuky zvládnou a zapamatují si i děti. a oblíbený je i u seniorů. Za 10 dvouhodin v kurzu zvládnete namalovat 2 – 3 motivy (obrazy) formátu A3 s detailním zpracováním.

Malovat budeme v ateliéru u malířských stojanů. Ve skupině je maximálně 7 účastníků. K dispozici budete mít jak teorii techniky malby (zásady kompozice obrazu  a jeho rozvržení, zásady míchání barev, hra světla, stínu, ..) tak i dostatek času pro praxi. Lektorka s Vámi po celou dobu podrobně krok za krokem prochází techniku malby a individuálně konzultuje a přispívá ke vzniku Vašeho prvního olejového obrazu.

Termíny, ceny

Cena jednotlivé lekce,2,5 hodiny vč. pomůcek je 1500,- Kč
Pro 2 lekce dostanete větší plátno, pro trvalé zákazníky poskytujeme slevu na cenu lekcí. Při nákupu více lekcí doporučujeme,vzhledem ke schnutí barev a možnosti dodělat celý obraz, naplánovat lekce v odstupu pár dnů od sebe.

Cena celého kurzu s vlastními pomůckami – 10 x 2 hodiny (o prázdninách 2,5 hodiny) je 6000,- Kč, jedna lekce 600,- Kč.
Seznam doporučených barev a základních štětců dostanete po přihlášení.

Stojany,špachtle a speciální štětečky jsou připraveny k zapůjčení, případně je možné si je zakoupit u nás.

Prodáváme i doporučené „startovací“ sady potřeb pro olejomalbu, popř. i samotné barvy a různé druhy štětců, špachtlí…

OIL termíny kurzu a jednotlivých lekcí Olejomalby s Bárou® najdete zde

Praha – kurzy se konají ve Školicím centru InGarden, Praha 10

Přihlášky   ingarden@ingarden.cz , informace a rezervace termínů (NUTNÉ) tel.: 603 485 193

Pro lekce olejomalby:

Jako předloha Vám bude sloužit Vámi vybraná fotografie krajiny,domu,moře, kterou si buď donesete, popř. u nás vyberete. Na olejomalbu doporučujeme vzít s sebou pohodlnou obuv a „něco“ přes oděv, může dojít k ušpinění oděvu od barev.

Práce z lekcí olejomalby  (nejmladšímu účastníkovi je 8 let) další práce najdete i na této stránce nahoře.

Olejomalba s Bárou® je chráněná ochranná známka.AKCE! Dárkové poukazy na kurzy!

AKCE! Dárkové poukazy na kurzy! Kurzy můžete darovat svým blízkým. Kontaktujte nás o aktuální cenu! Možné slevy kurzů v akcích.