Španělsko jako ateliér pod širým nebem

27. 5. 2026

Máme za sebou krásný malovací pobyt ve Španělsku. Tentokrát jsme tvořili v okolí přímořského městečka Torrevieja a navštívili také malebný Guardamar.

Byl to týden plný olejomalby, cestování, slunce a společných zážitků. Malovali jsme v plenéru, poznávali okolí, ochutnávali místní jídlo a užívali si atmosféru španělského pobřeží.

Děkuji Španělsku za krásné chvíle, inspiraci a nové motivy, které si odvážím domů.

Pokud vás láká spojit cestování s tvorbou, sledujte mé kurzy. Třeba se příště vydáte za malováním se mnou.

Další zajímavé články:

Líbí se vám olejomalba? Přijďte si ji vyzkoušet ….

Najdeme se i na facebooku.