ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO

Pořádáte školení nebo kurzy v Praze? Školící středisko Praha nabízí za nízkou cenu školící místnost, 3 sály s celkovou kapacitou od 5 do 70 osob. Školicí a kulturní centrum InGarden se nachází přímo u metra Strašnická a nabízí několik sálů se zajištěním cateringu. Vhodné pro školení, kurzy, meetingy i kulturní akce.

Pro pořádání prezentací, firemních školení a dalších akcí nabízíme pronájem tří samostatných sálů s dvěma samostatnými prostory pro catering. Celková kapacita 110 osob (70 + 30 + 10 osob).

Cenovou nabídku za pronájem školících prostorů a za další  služby Vám vypracujeme na základě Vašich konkrétních požadavků. Pro více informací volejte na číslo + 420 603 485 193 nebo pište ingarden@ingarden.cz.


V polovině roku 2012 byla školicímu a kulturnímu centru InGarden udělena certifikace Business Events Welcome. Cílem systému certifikace B.E.W. (Business Events Welcome) je podpořit vysokou kvalitu firemních a jiných skupinových akcí.

Catering
* zdarma  snídaně
* ovoce a sladké pečivo na svačinu
* Oběd, večeře formou teplého a studeného bufetu
* Coffee Break – káva, čaj, nealko,koláčky, chlebíčky,…
* Nápoje dle Vaší objednávky (nealko, pivo, víno)
* Sendviče – vyberte si z několika druhů sendvičů a baget
* Saláty – ovocné i zeleninové

Industriální prostory školicího centra InGarden Vás příjemně překvapí svojí inspirativní atmosférou. Zdarma připojení na chráněnou 25 MB WIFI, počítačovou učebnu, samostatné sály s projekčními plochami, flipcharty, či magnetickou tabulí, uspořádání mobiliáře podle Vašich představ. Ke každému školicímu sálu je zdarma cateringový prostor, který může sloužit jak k podávání občerstvení, tak k prezentaci Vašich produktů a služeb.

InGarden poskytuje ve třech sálech místo pro 10 – 70 osob.

Sál A, kapacita do 70 osob divadlo, škola 42 osob
Sál C, kapacita do 30 osob divadlo, škola 24 osob
Sál D, kapacita do 10 osob divadlo, škola 8 osob

Sály jsou vhodné i pro akce menšího charakteru, sekce, porady, pohovory, workshopy, pravidelné práce ve skupinách.
BONUSY pro dlouhodobá školení

Využijte naší současné nabídky na zvýhodněné pronájmy při objednání více než 4 školicích dnů! Můžete využít zdarma CB nebo mít snížený nájem.

SNÍDANĚ ZDARMA

AKCE! Snídaně zdarma pro celodenní pronájmy. Při celodenním pronájmu poskytujeme nyní zdarma snídani pro všechny účastníky.