PRVNÍ POMOC BASIC

Kurz první pomoci BASIC  je určený pro zaměstnance firem a dospělé.
Výuku zajišťujeme vždy 1-2 lektory!
Lektoři jsou certifikováni jako instruktoři první pomoci a mohou vykonávat i funkci garanta zdravotní péče ve firmách a podnicích. Kurz může být upraven a orientován i na některou oblast (řidiče ap. ) Zaměstnanci (nebo zaměstnavatel) obdrží doklad o absolvování kurzu pro splnění zákonných podmínek BOZP . Termíny firemních kurzů se určují podle dohody s Vámi – zvolte si sami svůj termín a dohodněte se s námi. Školíme ve Vašich prostorách, abychom Vám šetřili čas Váš i Vašich zaměstnanců. Rádi Vám školení uspořádáme i u nás v našem vzdělávacím centru první pomoci v Praze 10. Kurz je připraven vždy s 1-2 lektory pro skupinu do 10 -12 osob. Větší skupiny jsou pak na dohodě  s více lektory abychom se všem mohli osobně věnovat při praxi resuscitace a obvazových technik…
Kurz je prováděn i v modifikaci pro školy a autoškoly (pro zajištění „povinné“ výuky) podle nejnovějších doporučených postupů – standardů Guidelines 2015 . Kurz je prováděn i ve variantě SENIOR pro personál seniorských domů apod.

obsah kurzu:

■zdravotní příhoda / na pracovišti (prevence, kolaps, křeče, nejběžnější akutní stavy, dušnost,…)
■chování při dopravní nehodě (pro firemní řidiče)
■první pomoc při úrazu (stavění krvácení, popáleniny, zlomeniny, ošetření, obvazové techniky,..)
■náhlá zástava, resuscitační techniky na modelech (praxe kardiopulmonární resuscitace vč. online počítačového vyhodnocování sw POCKETCPR)
■AED (automatizovaný externí defibrilátor)
■doporučená lékárnička / autolékárnička od 1.1.2011 a vyhl. 341/2014
■splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele poskytnout první pomoc
Přihlásit se můžete emailem na shock@shock.cz  a na tel.: 603 425 866 ing.Josef Horešovský, pořadatelem je SHOCK ve spolupráci s FN Brno. – foto z kurzu zde

Víte, že zaměstnavatel je ze zákona povinnen školit zaměstnance na poskytování první pomoci  ?  Jste si jisti, že nikdo ze spolupracovníků netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Na pracovišti i na silnici se můžete setkat se zdravotní příhodou a s dopravní nehodou a v takové situaci je každá rada drahá. Patříte-li k těm, kteří chtějí být na možná rizika dobře připraveni, jistě Vás zaujme tento kurz první pomoci připravený podle mezinárodních standardů firmou SHOCK ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně.

Cena kurzu je 600,-Kč / osobu ( min. 10 osob,  + DPH).
Trvání kurzu je 3 hod. 
Informace  na tel. / Viber: +420 603 425 866 ing.Josef Horešovský.

Poskytujeme bonus pro firemní vzdělávání  – na kurzu používáme i dětský model pro nácvik uvolnění dýchacích cest u kojence a dítěte!

BASIC termíny kurzůAKCE! Dárkové poukazy na kurzy!

AKCE! Dárkové poukazy na kurzy! Kurzy můžete darovat svým blízkým. Kontaktujte nás o aktuální cenu! Možné slevy kurzů v akcích.