PRVNÍ POMOC BASIC

Kurz první pomoci BASIC  je určený pro zaměstnance firem a dospělé.
Výuku zajišťujeme vždy 1-2 lektory!
Lektoři jsou certifikováni jako instruktoři první pomoci a mohou vykonávat i funkci garanta zdravotní péče ve firmách a podnicích. Kurz může být upraven a orientován i na některou oblast (řidiče ap. ) Zaměstnanci (nebo zaměstnavatel) obdrží doklad o absolvování kurzu pro splnění zákonných podmínek BOZP . Termíny firemních kurzů se určují podle dohody s Vámi – zvolte si sami svůj termín a dohodněte se s námi. Školíme ve Vašich prostorách, abychom Vám šetřili čas Váš i Vašich zaměstnanců. Rádi Vám školení uspořádáme i u nás v našem vzdělávacím centru první pomoci v Praze 10. Kurz je připraven vždy s 1-2 lektory pro skupinu do 10 -12 osob. Větší skupiny jsou pak na dohodě  s více lektory abychom se všem mohli osobně věnovat při praxi resuscitace a obvazových technik…
Kurz je prováděn i v modifikaci pro školy a autoškoly (pro zajištění „povinné“ výuky) podle nejnovějších doporučených postupů – standardů Guidelines 2021 . Kurz je prováděn i ve variantě SENIOR pro personál seniorských domů apod.

obsah kurzu:

■zdravotní příhoda / na pracovišti (prevence, kolaps, křeče, nejběžnější akutní stavy, dušnost,…)
■chování při dopravní nehodě (pro firemní řidiče)
■první pomoc při úrazu (stavění krvácení, popáleniny, zlomeniny, ošetření, obvazové techniky,..)
■náhlá zástava, resuscitační techniky na modelech (praxe kardiopulmonární resuscitace vč. online počítačového vyhodnocování sw POCKETCPR)
■AED (automatizovaný externí defibrilátor)
■doporučená lékárnička / autolékárnička od 1.1.2011 a vyhl. 341/2014
■splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele poskytnout první pomoc
Přihlásit se můžete emailem na shock@shock.cz  a na tel.: 603 425 866 ing.Josef Horešovský, pořadatelem je SHOCK ve spolupráci s FN Brno. – foto z kurzu zde

Víte, že zaměstnavatel je ze zákona povinen školit zaměstnance na poskytování první pomoci?  Jste si jisti, že nikdo ze spolupracovníků netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Na pracovišti i na silnici se můžete setkat se zdravotní příhodou a s dopravní nehodou a v takové situaci je každá rada drahá. Patříte-li k těm, kteří chtějí být na možná rizika dobře připraveni, jistě Vás zaujme tento kurz první pomoci připravený podle mezinárodních standardů ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně.

Cena kurzu je 600,-Kč / osobu ( min. 10 osob, Cestovné 10Kč/km).
Trvání kurzu je 2-3 hod. 
Informace  na tel. / WhatsApp: +420 603 425 866 ing. Josef Horešovský.

Poskytujeme bonus pro firemní vzdělávání  – na kurzu používáme i dětský model pro nácvik uvolnění dýchacích cest u kojence a dítěte!

Termíny si sami zvolte a